- Eşdeğer İlaç Adıİlaç Fiyatı
- Aplusc 400 mg/240 mg efervesan tablet (10 tablet) 43,17
- Aspirin fort 20 tablet2,48
- Aspirin plus-c 400 mg 10 tablet63,16
- Asvega 300/250 mg 20 efervesan tablet6,38
- Asvega 300/250 mg 20 efervesan tablet 7,22
- Asvega 300/250 mg 30 efervesan tablet
- Tüm eşdeğer ilaçlar için tıklayınız.
Referans ilaçlarla aynı özelliklere sahip olduğu, bu nedenle hasta üzerinde aynı tedaviyi sağladığı bilimsel çalışmalarla kanıtlanan, etken madde veya naddeker, farmasötik şekil, birim ham madde miktarı ve ambalaj miktarları ayrı olan ve referans ilaçların koruma süreleri bittikten sonra satışa sunulan ilaç türü (muadil ilaç)